ENKLAWA KLASYCZNEGO MĘŻCZYZNY

SZYCIE NA MIARĘ

MADE TO MEASURE

W naszym butiku we Wrocławiu oferujemy usługę szycia na miarę. Pracujemy na rozbudowanym systemie MTM (Made To Measure) i konstrukcji garnituru stworzonej przez Macaroni Tomato. Dzięki temu połączeniu uzyskujemy dużo lepsze efekty, wygodę i dopasowanie do sylwetki, niż w innych systemach dostępnych na rynku.

Co, między innymi, możemy uszyć na miarę:

- smoking

- garnitur ślubny / biznesowy / sportowy

- sportową marynarkę o lekkiej konstrukcji na ćwierć podszewce

- spodnie

- kamizelkę

Przychodząc do nas nie musisz znać się na szyciu miarowym i eleganckim ubiorze. Zakładamy, że przychodzisz do nas również po wiedzę, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Gwarantujemy pełen komfort i bezpieczeństwo. Wiemy, które fasony, wzory i kolorystyka będą dla Ciebie korzystne, a których powinieneś unikać.

Szyjemy z tkanin renomowanych dostawców:
Loro Piana,
Vitale Barberis Canonico, Drago, Fratelli Tallia Di Delfino, Piacenza, Solbiati, Huddersfield Fine Worsteds, Scabal, Guabello, Bateman & Ogden,

PRZEBIEG PROCESU SZYCIA:

 

I SPOTKANIE

Początek procesu szycia garnituru zaczyna się w naszym butiku. Spotykamy się aby omówić zamówienie i poznać Twoje potrzeby. Następnie zbieramy miarę. To proces wymagający wysokich kwalifikacji i doświadczenia, dlatego kluczową wagę przywiązujemy dla tego etapu zamówienia. Pierwsze spotkanie jest również momentem na wybór fasonu, tkanin i dodatków.

 

Po zebraniu miary, wykrój garnituru będzie stworzony specjalnie dla Ciebie.

 

W momencie złożenia zamówienia prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50% wartości zlecenia. Pozostała kwota przy odbiorze gotowego garnituru.

 

II SPOTKANIE

Po 5-6 tygodniach od zebrania miary spotkamy się na pierwszej przymiarce, aby sprawdzić, które elementy wymagają dodatkowych modyfikacji. Po spotkaniu dokonujemy ostatnich szlifów i wykańczamy garnitur.

 

III SPOTKANIE

Na trzecim spotkaniu zwykle Twój garnitur będzie gotowy do odbioru.

CENY I TERMINY:

 

Całkowity proces szycia na miarę (III spotkania) zajmuje około 8 tygodni.

 

Kompletny koszt uszycia garnituru MTM zaczyna się od 3399zł.

Kompletny koszt uszycia marynarki MTM zaczyna się od 2299zł.

Kompletny koszt uszycia spodni MTM zaczyna się od 999zł.

Kompletny koszt uszycia koszuli MTM 699zł.

 

 

Cena zależy od wyboru tkaniny.

ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SPOTKANIA:

 

Butik BROGS

ul. Grodzka 5

Wrocław

 

tel. 604 125 391 / kontakt@brogs.pl

Istnieje możliwość zamówienia gotowego garnituru RTW (Ready To Wear) wybierając spośród kilkudziesięciu wysokiej jakości tkanin (wzornik dostępny w butiku). Czas oczekiwania na gotowy garnitur wynosi 5-6 tygodni. Ceny w zależności od tkaniny od 2399zł.

Pracujemy na rozbudowanym systemie MTM i konstrukcji garnituru stworzonej przez Macaroni Tomato we współpracy z jedni z najlepszych krawców bespoke z ponad 50 letnim doświadczeniem: Eugeniuszem Trzaską i Stanisław Mazurczakiem.  Unikalna konstrukcja uwzględnia proporcje słowiańskiej sylwetki i jest wynikiem zebrania miary z ponad 1000 mężczyzn.

Mężczyźni zamieszkujący nasze tereny są inaczej zbudowani niż Włosi. Aby uzyskać dobry efekt końcowy, optymalna konstrukcja garnituru musi to uwzględniać. Ramiona są bardziej proste, klatka piersiowa i bicepsy mocniej rozbudowane. Masywniejsze uda i pośladki wymagają innej konstrukcji spodni.

 

SYSTEM MTM MACARONI TOMATO

 

DOPASOWANY
DO SYLWETKI POLAKÓW

dorotagetinger_photographer

przeswietloneodbitki

dorotagetinger_photographer

przeswietloneodbitki

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

 

WROCŁAW, UL. GRODZKA 5