ŚLEDŹ NAS NA:

ENKLAWA KLASYCZNEGO MĘŻCZYZNY

 

Loake Benedict

Monki to klasyczne buty o niebanalnym stylu. Posiadają nieformalny charakter
i nadają się na codzienne okazje, ale będą równie dobrze współgrały z granatowym, lub szarym garniturem z flaneli. Wyróżnia je uniwersalność porównywalna z brogsami i nuta nonszalancji. Ten typ obuwia jest bardzo popularny we Włoszech. Monki są wyjątkowo wygodne i polecane osobom z wysokim podbiciem z uwagi na możliwość regulacji opięcia buta przez sprzączki. W wersji z gumową podeszwą oraz groszkową skórą stanowią dobry wybór na mokre miesiące, lub do łączenia z cięższymi tkaninami.

Linia: Loake 1880

Kopyto: Capital

Tęgość: F

Typ obuwia: monki (monk shoes)

Konstrukcja: szyte ramowo (Goodyear welted)

Skóra: cielęca licowa

Rodzaj/Kolor skóry: brązowy

Podeszwa: skórzana

 

Do czego nosić: dżinsy, spodnie chino, garnitur półformalny i sportowy, zestaw koordynowany

Okazje: smart casual, codzienne użytkowanie, spotkania biznesowe w ciągu dnia, biuro

130 LAT

TRADYCJI

RĘCZNA

PRODUKCJA

W ANGLII

TECHNOLOGIA

GOODYEAR

WELTED

NAJWYŻSZA

JAKOŚĆ

SKÓRY

Cannon Dark Brown

1190 zł

REKOMENDACJE

Cedrowe prawidła Loake

199 zł

(przy zakupie z butami 154 zł)

Krem SAPHIR
34 TABAKOWY

28 zł

 

Wosk SAPHIR
34 TABAKOWY

23 zł

 

Istnieje możliwość zamówienia innych kolorów oraz modeli z oferty Loake.

Szczegółowe informacje można uzyskać w sklepie lub kontaktując się z nami telefoniczne / mailowo.

FIRMA LOAKE

RYC. FABRYKA LOAKE W KETTERING

JAK POWSTAJĄ BUTY LOAKE

Firma Loake od ponad 130 lat wytwarza ręcznie najwyższej jakości obuwie męskie metodą Goodyear Welted. Brytyjski rzemieślniczy kunszt rozpoznawalny na całym świecie jest gwarancją długowieczności butów i satysfakcji z ich użytkowania. Zobaczcie poniższy film i dowiedzcie się dlaczego firma Loake jest dumna ze swoich produktów.

REKONSTRUKCJA BUTÓW LOAKE

Większość z Was, którzy odwiedzili nasz sklep już wie, że butów Loake się nie wyrzuca. Za naszym pośrednictwem, firma świadczy unikalną na polskim rynku usługę odbudowy butów. Kiedy podeszwy Waszych Loake’ów ulegną zużyciu, przynosicie lub wysyłacie je do nas (lub w dowolne miejsce na świecie zajmujące się ich sprzedażą) a my przekazujemy je do fabryki celem poddania ich renowacji. Na miejscu buty naciągane są na oryginalne kopyto, wymieniana jest skórzana wyściółka, warstwa korka oraz podeszwa. Po pięciu tygodniach macie swoją ulubioną parę butów z powrotem. Czynność odbudowy można powtarzać wielokrotnie. Koszt takiej operacji to 350 zł. To świadczy o najwyższych standardach firmy i dowodzi, że dbałość o klienta nie kończy się z momentem sprzedaży obuwia. Zobaczcie krótki film prezentujący procedurę renowacji.