Wiosenna Promocja

 

ENKLAWA KLASYCZNEGO MĘŻCZYZNY

Loake Boat Shoes / mokasyny żeglarskie

Typowe buty żeglarskie wyposażone są w białą gumową podeszwę aby na pokładzie nie zostawiały ciemnych śladów. Skóra cholewki jest woskowana i przez to bardziej odporna na wilgoć. Podeszwa z cholewką połączona jest przy pomocy szwów. Buty tego typu świetnie sprawdzają się w zestawieniach casualowych. Można je nosić do długich spodni (chino, dżins, len) w połączeniu ze skarpetkami. Lub bez skarpet w zestawieniu z szortami. Pasują także do sportowych, nieformalnych marynarek.

Linia: Loake Lifestyle

Kopyto: Boat

Tęgość: F

Typ obuwia: mokasyny żeglarskie

Konstrukcja: blake

Skóra: nubuk olejowany / licowa olejowana

Rodzaj/Kolor skóry: granatowa / brązowa

Podeszwa: przyszywana gumowa

 

Do czego nosić: dżinsy, spodnie chino, spodnie lniane, szorty, marynarka nieformalna

Okazje: codzienne użytkowanie, smart casual, casual

130 LAT

TRADYCJI

RĘCZNA

PRODUKCJA

W ANGLII

TECHNOLOGIA

GOODYEAR

WELTED

NAJWYŻSZA

JAKOŚĆ

SKÓRY

Loake 521

589 zł

412 zł

REKOMENDACJE

Cedrowe prawidła Loake

199 zł

(przy zakupie z butami 154 zł)

Istnieje możliwość zamówienia innych kolorów oraz modeli z oferty Loake.

Szczegółowe informacje można uzyskać w sklepie lub kontaktując się z nami telefoniczne / mailowo.

FIRMA LOAKE

RYC. FABRYKA LOAKE W KETTERING

JAK POWSTAJĄ BUTY LOAKE

Firma Loake od ponad 130 lat wytwarza ręcznie najwyższej jakości obuwie męskie metodą Goodyear Welted. Brytyjski rzemieślniczy kunszt rozpoznawalny na całym świecie jest gwarancją długowieczności butów i satysfakcji z ich użytkowania. Zobaczcie poniższy film i dowiedzcie się dlaczego firma Loake jest dumna ze swoich produktów.

REKONSTRUKCJA BUTÓW LOAKE

Większość z Was, którzy odwiedzili nasz sklep już wie, że butów Loake się nie wyrzuca. Za naszym pośrednictwem, firma świadczy unikalną na polskim rynku usługę odbudowy butów. Kiedy podeszwy Waszych Loake’ów ulegną zużyciu, przynosicie lub wysyłacie je do nas (lub w dowolne miejsce na świecie zajmujące się ich sprzedażą) a my przekazujemy je do fabryki celem poddania ich renowacji. Na miejscu buty naciągane są na oryginalne kopyto, wymieniana jest skórzana wyściółka, warstwa korka oraz podeszwa. Po pięciu tygodniach macie swoją ulubioną parę butów z powrotem. Czynność odbudowy można powtarzać wielokrotnie. Koszt takiej operacji to 350 zł. To świadczy o najwyższych standardach firmy i dowodzi, że dbałość o klienta nie kończy się z momentem sprzedaży obuwia. Zobaczcie krótki film prezentujący procedurę renowacji.

WROCŁAW, UL. GRODZKA 5