Wiosenna Promocja

 

ENKLAWA KLASYCZNEGO MĘŻCZYZNY

Loake Aldwych Mahogany

Oksfordy to obuwie formalne. Mahoniowy kolor powoduje jednak, że buty te charakteryzują się dużą uniwersalnością i obok garnituru będą się świetnie komponować nawet z dżinsami lub spodniami chino w zestawach smart casual.

Linia: Loake 1880

Kopyto: Capital

Tęgość: F

Typ obuwia: oxford / wiedenki

Konstrukcja: szyte ramowo (Goodyear welted)

Skóra: cielęca licowa (najwyższej jakości)

Rodzaj/Kolor skóry: Mahoniowy brąz

Podeszwa: skórzana

 

Do czego nosić: garnitur formalny i półformalny (granatowy, szary), zestaw koordynowany (także w połączeniu z klasycznymi dżinsami lub spodniami chino)

Okazje: smart casual, spotkania biznesowe w ciągu dnia, biuro

130 LAT

TRADYCJI

RĘCZNA

PRODUKCJA

W ANGLII

TECHNOLOGIA

GOODYEAR

WELTED

NAJWYŻSZA

JAKOŚĆ

SKÓRY

Aldwych Mahogany

1270 zł

889 zł

REKOMENDACJE

Cedrowe prawidła Loake

199 zł

(przy zakupie z butami 154 zł)

Krem SAPHIR

09 MAHONIOWY

28 zł

 

Wosk SAPHIR

09 MAHONIOWY

23 zł

 

Istnieje możliwość zamówienia innych kolorów oraz modeli z oferty Loake.

Szczegółowe informacje można uzyskać w sklepie lub kontaktując się z nami telefoniczne / mailowo.

FIRMA LOAKE

RYC. FABRYKA LOAKE W KETTERING

JAK POWSTAJĄ BUTY LOAKE

Firma Loake od ponad 130 lat wytwarza ręcznie najwyższej jakości obuwie męskie metodą Goodyear Welted. Brytyjski rzemieślniczy kunszt rozpoznawalny na całym świecie jest gwarancją długowieczności butów i satysfakcji z ich użytkowania. Zobaczcie poniższy film i dowiedzcie się dlaczego firma Loake jest dumna ze swoich produktów.

REKONSTRUKCJA BUTÓW LOAKE

Większość z Was, którzy odwiedzili nasz sklep już wie, że butów Loake się nie wyrzuca. Za naszym pośrednictwem, firma świadczy unikalną na polskim rynku usługę odbudowy butów. Kiedy podeszwy Waszych Loake’ów ulegną zużyciu, przynosicie lub wysyłacie je do nas (lub w dowolne miejsce na świecie zajmujące się ich sprzedażą) a my przekazujemy je do fabryki celem poddania ich renowacji. Na miejscu buty naciągane są na oryginalne kopyto, wymieniana jest skórzana wyściółka, warstwa korka oraz podeszwa. Po pięciu tygodniach macie swoją ulubioną parę butów z powrotem. Czynność odbudowy można powtarzać wielokrotnie. Koszt takiej operacji to 350 zł. To świadczy o najwyższych standardach firmy i dowodzi, że dbałość o klienta nie kończy się z momentem sprzedaży obuwia. Zobaczcie krótki film prezentujący procedurę renowacji.

WROCŁAW, UL. GRODZKA 5