ŚLEDŹ NAS NA:

ENKLAWA KLASYCZNEGO MĘŻCZYZNY

ANGIELSKIE BUTY

MARKI LOAKE

Loake to rodzinna firma założona w Wielkiej Brytanii ponad 130 lat temu. Po dziś dzień wytwarza ona w tej samej fabryce położonej w Kettering obuwie szyte ramowo. Technologia szycia ramowego (Goodyear Welted) uznawana jest za najdoskonalszą i najbardziej szlachetną. W Polsce system ten nazywany jest także systemem pasowym ponieważ kluczowym elementem jest łączący cholewkę i podeszwę pas skóry. Podczas produkcji butów tą metodą nie stosuje się kleju, a wszystkie elementy obuwia są łączone przy pomocy szwów. Jest ona niezwykle pracochłonna i wymaga ręcznej pracy oraz dużego doświadczenia ze strony rzemieślników. Wykonanie jednej pary butów zajmuje około 8 tygodni i wymaga ponad 200 operacji. Firma Loake do produkcji wykorzystuje tylko najlepsze skóry, które z czasem pięknie się patynują i nabierają wyjątkowego charakteru. Wypadkową technologii, najlepszych materiałów i doświadczenia jest wyjątkowe obuwie cechujące się ponadczasowym wyglądam, komfortem, trwałością i możliwością naprawy. Loake jako jedyna marka na polskim rynku świadczy usługę rekonstrukcji butów - na przykład kiedy zużyciu ulegnie skórzana podeszwa. To świadczy o wyjątkowym podejściu firmy do swoich klientów. Docenili to już użytkownicy w ponad 50 krajach, do których eksportowane jest obuwie Loake. W Polsce także sukcesywnie rośnie grono miłośników marki, a butik BROGS men's store jest jedynym miejscem we Wrocławiu, gdzie osobiście można przekonać się o wyjątkowości tych butów. Zapraszamy.

 

130 LAT

TRADYCJI

TECHNOLOGIA

GOODYEAR

WELTED

RĘCZNA

PRODUKCJA

W ANGLII

NAJWYŻSZA

JAKOŚĆ

SKÓRY

RYC. KONSTRUKCJA BUTA SZYTEGO RAMOWO

BUTY LOAKE

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

Fleet Dark  Brown

1190 zł

Badminton Dark Brown

1190 zł

Benedict

1190 zł

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

Pimlico Brown Suede

1090 zł

Pimlico Dark Brown

1190 zł

Bedale Brown

1350 zł

Aldwych Black

1190 zł

Aldwych Mahogany

1190 zł

Strand Mahogany

1190 zł

Buckingham Brown

1190 zł

Chester Tan

1240 zł

Cannon Dark Brown

1190 zł

Chester Mahogany

1240 zł

Hyde Dark Brown

1350 zł

Cedrowe prawidła Loake

199 zł

(przy zakupie z butami 154 zł)

Klasyczne Buty Żeglarskie

589 zł

Klasyczne Buty Żeglarskie

589 zł

Istnieje możliwość zamówienia innych kolorów oraz modeli z oferty Loake i Berwick

Szczegółowe informacje można uzyskać w sklepie lub kontaktując się z nami telefoniczne / mailowo.

FIRMA LOAKE

RYC. FABRYKA LOAKE W KETTERING

JAK POWSTAJĄ BUTY LOAKE

Firma Loake od ponad 130 lat wytwarza ręcznie najwyższej jakości obuwie męskie metodą Goodyear Welted. Brytyjski rzemieślniczy kunszt rozpoznawalny na całym świecie jest gwarancją długowieczności butów i satysfakcji z ich użytkowania. Zobaczcie poniższy film i dowiedzcie się dlaczego firma Loake jest dumna ze swoich produktów.

REKONSTRUKCJA BUTÓW LOAKE

Większość z Was, którzy odwiedzili nasz sklep już wie, że butów Loake się nie wyrzuca. Za naszym pośrednictwem, firma świadczy unikalną na polskim rynku usługę odbudowy butów. Kiedy podeszwy Waszych Loake’ów ulegną zużyciu, przynosicie lub wysyłacie je do nas (lub w dowolne miejsce na świecie zajmujące się ich sprzedażą) a my przekazujemy je do fabryki celem poddania ich renowacji. Na miejscu buty naciągane są na oryginalne kopyto, wymieniana jest skórzana wyściółka, warstwa korka oraz podeszwa. Po pięciu tygodniach macie swoją ulubioną parę butów z powrotem. Czynność odbudowy można powtarzać wielokrotnie. Koszt takiej operacji to 350 zł. To świadczy o najwyższych standardach firmy i dowodzi, że dbałość o klienta nie kończy się z momentem sprzedaży obuwia. Zobaczcie krótki film prezentujący procedurę renowacji.