ENKLAWA KLASYCZNEGO MĘŻCZYZNY

WŁOSKI STYL

I SZLACHETNE

TKANINY

M.Ceran to nowa marka na polskim rynku mody męskiej. Inspirowane pełnym nonszalancji stylem włoskiej ulicy. To połączenie doskonałego kroju z najwyższą jakością tkanin i starannością wykonania. Zapewniają jednocześnie komfort i poczucie niewymuszonej elegancji. M.Ceran to jedyne w swoim rodzaju marynarki bez konstrukcji – pozbawione poduszek i podszewki, miękko i w naturalny sposób dopasowują się do sylwetki. Stają się niemalże drugą skórą. Będą ulubionym modelem w szafie każdego mężczyzny. Marynarką, która w zależności od dobranych dodatków ubiera na wiele okazji.

 

KRÓTKIE SERIE

TOPOWE

WŁOSKIE

TKANINY

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ -ŚWIETNE CENY

BEZ KONSTRUKCJI,

BEZ PODSZEWKI

MARYNARKI M.CERAN

Poniżej znajduje się zestawienie wybranych modeli wraz z krótką specyfikacją. Tkaniny będące mieszanką szlachetnych wełen, kaszmiru, jedwabiu i alpaki robią ogromne wrażenie. Są bardzo miłe w dotyku. Aby w pełni zrozumieć wyjątkowość dostępnych u nas marynarek zachęcamy do wizyty w butiku na ulicy Grodzkiej 5 we Wrocławiu, gdzie mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i miłą atmosferę.

Marynarka wełniano kaszmirowa w kolorze rudym

1290 zł

1032 zł

 

Marynarka uszyta z miękkiej tkaniny stanowiącej mieszankę wełny i kaszmiru w odważnym odzieniu rudego. Doskonała baza dla stylizacji mniej formalnych (smart casual) i nieformalnych (casual). Marynarka pasowana, blisko ciała, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień.

 

Zapięcie na dwa guziki, cięta kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu. Guziki z rogu naturalnego, funkcjonalne dziurki przy rękawach.

 

Tkanina podstawowa: 95% wełna, 5% kaszmir

 

 

 

Marynarka z wełny owczej i wielbłądziej

1190 zł

952 zł

Marynarka uszyta z ciepłej, miękkiej tkaniny będącej mieszanką wełny z owcy i wielbłąda w utkanej w szaro beżowa jodłę.

 

Marynarka pasowana, blisko ciała, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień. Zapięcie na dwa guziki rogowe wypelnione macicą perłową, cięta kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu. Funkcjonalne dziurki przy rękawach.

 

Tkanina podstawowa: 65% wełna, 35% kamlot( wełna z wielbłąda)

 

Marynarka wełniana jasnoszara

1190 zł

952 zł

Marynarka uszyta z cienkiej, odpornej na zagniecenia tkaniny wełnianej w pięknym jasnoszarym kolorze.

 

Marynarka pasowana, blisko ciała, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień.Zapięcie na dwa guziki z barwionego orzecha (corozo), cięta kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu. Funkcjonalne dziurki przy rękawach.

 

Doskonała baza dla stylizacji formalnych (smart casual) i nieformalnych (casual). Cienka, szlachetna tkanina wełniana umożliwia noszenie marynarki o każdej porze roku.

 

Tkanina podstawowa: 100% wełna

 

Marynarka wełniana pepitka

1190 zł

952 zł

Marynarka uszyta z cienkiej tkaniny wełnianej o nieco zapomnianym deseniu, który jednak coraz częściej wraca do męskiej garderoby. Mowa o pepitce, zwanej kurzą stopką, a w bardziej światowo „houndstooth” lub „dogstooth”.

 

Marynarka pasowana, blisko ciała, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień. Zapięcie na dwa rogowe guziki, cięta kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu. Funkcjonalne dziurki przy rękawach.

 

Doskonała baza dla stylizacji mniej formalnych (smart casual) i nieformalnych (casual).

 

 

Tkanina podstawowa: 100% wełna

Marynarka tweed Donegal ciemnoniebieska

1390 zł

1112 zł

O tkaninie : tweed Donegal swą nazwę wziął od irlandzkiego hrabstwa leżącego na północnym krańcu wysp; tradycyjnie tkanina wytwarzana była z przędzy wełnianej w dwóch odcieniach, często z dodatkowo wplatanymi akcentami kolorystycznymi. Tkaninę z której wykonana jest nasza marynarka, mimo iż utkaną we włoskiej prowincji Prato, możemy przedstawić jako doskonały przykład donegalu. Płócienny splot, intensywnie niebieska osnowa, granatowy wątek, jasnoszare i białe akcenty stanowią o niezwykłej urodzie i oryginalności tkaniny.

 

 

O marynarce: uszyta wyłącznie z naturalnych surowców, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień, zapięcie na dwa kościane guziki , nakładana kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu.

 

Marynarka może stanowić doskonałą bazę dla wielu jesiennych stylizacji. Szukając inspiracji kolorystycznych warto uważnie prześledzić paletę; błękit , granat, biel, szarość to kolory, które łatwo uzupełnić barwami dopełniającymi lub kontrastem.

 

Tkanina podstawowa: 70% wełna, 30% jedwab

Marynarka tweed Donegal błękitnoszara

1390 zł

1112 zł

O tkaninie : tweed Donegal swą nazwę wziął od irlandzkiego hrabstwa leżącego na północnym krańcu wysp; tradycyjnie tkanina wytwarzana była z przędzy wełnianej w dwóch odcieniach, często z dodatkowo wplatanymi akcentami kolorystycznymi. Tkaninę z której wykonana jest nasza marynarka, mimo iż utkaną we włoskiej prowincji Prato, możemy przedstawić jako doskonały przykład donegalu. Płócienny splot, ciemnoszara osnowa i jasnobłękitny wątek dają w efekcie ciekawą szarość w odcieniu błękitnym lub błękit przyprószony szarością .

 

O marynarce: uszyta wyłącznie z naturalnych surowców, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień, zapięcie na dwa guziki z naturalnego rogu, nakładana kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu. Marynarka może stanowić doskonałą bazę dla wielu jesiennych stylizacji. Nie jest to zwykła szarość, lecz "sól i pieprz" dająca nieograniczoną możliwość kreowania kolorystycznych kombinacji.

 

Tkanina podstawowa: 70% wełna, 30% jedwab

Marynarka tweed Donegal zielonoszary

1390 zł

1112 zł

O tkaninie : tweed Donegal swą nazwę wziął od irlandzkiego hrabstwa leżącego na północnym krańcu wysp; tradycyjnie tkanina wytwarzana była z przędzy wełnianej w dwóch odcieniach, często z dodatkowo wplatanymi akcentami kolorystycznymi. Tkaninę z której wykonana jest nasza marynarka, mimo iż utkaną we włoskiej prowincji Prato, możemy przedstawić jako doskonały przykład donegalu. Płócienny splot, ciemnozielona osnowa, wątek w odcieniu jasnej szałwii dają w efekcie niezwykle ciekawy, niespotykany odcień zieleni lekko przyprószonej szarością.

 

 

O marynarce: uszyta wyłącznie z naturalnych surowców, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień, zapięcie na dwa guziki z naturalnego rogu, nakładana kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu. Marynarka może stanowić doskonałą bazę dla wielu jesiennych stylizacji.

 

Tkanina podstawowa: 70% wełna, 30% jedwab

Marynarka tweed Donegal kamienny beż

1390 zł

1112 zł

 

O tkaninie : tweed Donegal swą nazwę wziął od irlandzkiego hrabstwa leżącego na północnym krańcu wysp; tradycyjnie tkanina wytwarzana była z przędzy wełnianej w dwóch odcieniach, często z dodatkowo wplatanymi akcentami kolorystycznymi. Tkaninę z której wykonana jest nasza marynarka, mimo iż utkaną we włoskiej prowincji Prato, możemy przedstawić jako doskonały przykład donegalu. Płócienny splot, beżowa osnowa, szaroniebieski wątek, rude i granatowe akcenty w końcowym efekcie dają niezwykle ciekawy i oryginalny kolor kamiennego beżu.

 

 

O marynarce: uszyta wyłącznie z naturalnych surowców, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień, zapięcie na dwa guziki z naturalnego rogu, nakładana kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu. Marynarka może stanowić doskonałą bazę dla wielu jesiennych stylizacji. Szukając inspiracji kolorystycznych warto uważnie prześledzić bogatą paletę (beż,szary błękit, granat).

 

 

 

Tkanina podstawowa: 70% wełna, 30% jedwab

Marynarka kaszmirowa w kolorze camelowym

1790 zł

1432 zł

Marynarka z limitowanej serii, uszyta z najwyższej jakości czystego kaszmiru w przepięknym odcieniu ciemnego camelowego beżu o szlachetnym delikatnym połysku. Nie da się opisać miękkości i delikatności materii, to trzeba poczuć!

 

O marynarce: uszyta wyłącznie z naturalnych surowców, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień, zapięcie na dwa rogowe guziki , cięta kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu.

 

Marynarka będzie stanowić podstawowy element każdej stylizacji, niezależnie od wybranych butów, spodni czy dodatków, uwaga oceniających i tak skupi się na marynarce!

 

 

Tkanina podstawowa: 100% kaszmir

Marynarka z wełny wielbłądziej w kratę windowpane szara

1490 zł

1192 zł

Marynarka z limitowanej serii, uszyta z najwyższej jakości czystej wełny wielbłądziej w kolorze szarym z dyskretnym rysunkiem ciemnoniebieskiej kraty windowpane o raporcie 4,5 x 5,5 cm. Tkanina wyjątkowo miękka, delikatna i ciepła.

 

O marynarce:  uszyta z naturalnych surowców, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień, zapięcie na dwa guziki z kości barwionej, nakładana kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu.

 

Marynarka może stanowić podstawę wielu  stylizacji; doskonała z golfem i jeansami, równie dobrze wygląda z koszulą, krawatem i poszetką; tu możliwości zestawień kolorystycznych pozostają nieograniczone.

 

 

Tkanina podstawowa: 100% wełna wielbłądzia

Marynarka dwurzędowa jedwabna szara

1290 zł

1032 zł

Marynarka dwurzędowa, uszyta z wyjątkowo oryginalnej tkaniny. Jest to czysty, matowy jedwab o wyraźnym płóciennym splocie w pięknym odcieniu szarości; miękki i delikatny.

 

Konstrukcja lekka , bez zbędnych usztywnień i poduszek, bez podszewki.

 

Marynarka 6x2, guziki z corozo (twardy orzech południowoamerykański),  klapy zamknięte , klasyczne, cięta kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszenie wewnętrzne i kieszonka, z tyłu dwa rozcięcia,  funkcjonalne dziurki przy rękawach.

 

Tkanina podstawowa: 100% jedwab

Marynarka uszyta z niezwykle delikatnej tkaniny stanowiącej mieszankę wełny, jedwabiu i kaszmiru w ciekawym odzieniu granatu. Doskonała baza dla stylizacji mniej formalnych (smart casual) i nieformalnych (casual). Marynarka pasowana, blisko ciała, bez podszewki, poduszek i zbędnych usztywnień.

Zapięcie na dwa guziki, cięta kieszonka na poszetkę, dwie nakładane kieszenie zewnętrzne, dwie kieszonki wewnętrzne, dwa rozcięcia z tyłu. Guziki z orzecha (corozo), funkcjonalne dziurki przy rękawach.

 

 

Tkanina podstawowa: 70% wełna, 26% jedwab, 4% kaszmir

Marynarka wełniano-jedwabna

1290 zł

1032 zł

FW 2019/2020

-20%

DO KOŃCA STYCZNIA

FW 2019/2020

-20%

-20%

-20%

-20%

-20%

-20%

-20%

-20%

-20%

-20%

-20%

-20%

WROCŁAW, UL. GRODZKA 5